A Milli Takımın Teknik Direktörü Fatih Direktörü Fatih Terim Kosova maçından sonra gerçekleştirdiği basın toplantısında Sarı Lacivertli formayı giyen Volkan Demirel ile ilgili konuştu.

Fatih Terim gerçekleştirmiş olduğu açıklamada şu ifadelerde bulundu:'' Ben çok iddialı sözleri sevmiyorum. Ben varken takıma kimse gelemez de demedim. Volkan Demirel içinde bu durum geçerlidir.''dedi.

VOLKAN DEMİREL AÇIK KAPI 

Volkan Babacan’ın durumu ile ilgili de konuşan Fatih Terim şunları dile getirdi:

''Volkan Babacan çok iyi bir performans ortaya koyuyor. Kimi takıma alıp almayacağıma iyi bir değerlendirmeden sonra karar veriyorum. Yani bir oyuncuyu her yönü ile ele alıp değerlendiriyorum. Bu konular Volkan Demirel içinde geçerlidir. Ancak şu anda Volkan Babacan iyi bir kaleci.'' şeklinde konuştu.

Diğer yandan A Milli Takım kadrosundan Arda Turan çıkarıldı. Makedonya ile oynanan maçtan sonra Milli Takımın uçağında olan gazeteci Bilal Meşe ile tartışan Arda Turan, gazeteciye fiziki ve sözlü olarak saldırıda bulunmuştu. Bu olayların ardından takım kadrosundan çıkarılan Arda Turan daha sonra kendisi bir açıklama yapmış ve Milli Takımı bıraktığını açıklamıştı.