Fatih Terim: 'Hayal Kırıklığı Yaşıyorum'

Teknik Direktör Fatih Terim Göztepe Maçı Sonrası Açıklamalarda Bulundu

Fatih Terim: 'Hayal Kırıklığı Yaşıyorum'

Süper Lig'in 16. haftasında deplasmanda Göztepe'ye Cameron Jerome ve Halil Akbunar’ın golleriyle 2-1 mağlup olan Galatasaray'ın Teknik Direktörü Fatih Terim açıklamalarda bulundu.

İŞTE FATİH TERİM'İN AÇIKLAMALARI: 

"Hayal kırıklığı yaşıyorum, sınanıyoruz, sınandığımız kesin. Girilebilecek her türlü pozisyona girmişiz, her türlüsüne girdik. Hepimiz bu bedeli ödeyeceğiz ama deneniyoruz, sınanıyoruz, bu kesin."

"OYNAMAYA ÇALIŞAN BİZ"

"Genel olarak hayal kırıklığı yaşıyorum. 60. dakika civarı Ömer düşünce Gassama'nın ikinci sarı kartını görmesi gerekiyordu. Oynamaya çalışan hep biz oluyoruz ama oyun çok duruyor. Yerden kalkmayanlar, içeri giren doktorlar.Buna müsade eden de hakemlerimiz."

''GÖZTEPE'Yİ TEBRİK EDİYORUM"

"Tuhaf bir istatistik var. Bu kadar pozisyona rağmen kaleyi tutan 1 şutumuz var. Hep dışarı atmışız. Göztepe'yi 3 puandan dolayı tebrik ediyorum. Biz de bunun altından çok çalışarak kalkmayı deneyeceğiz."

''BU BEDELİ ÖDEYECEĞİZ''

Belki de en fazla bu maçta pozisyona girdik. Her türlüsüne girdik. Açıkçası hepimiz bu bedeli ödeyeceğiz. Deneniyoruz, sınanıyoruz bu kesin. Yapacağımız tek şey, sabretmek. Sabır derken, başarmak için her zamanki gibi birlikteliğimizi sürdürmek ve çok çalışmak lazım.

''ÇEKEMEYENLER, KISKANANLAR.''

Düzgün, yapıcı eleştiriye saygıyla karşılık verdim. Ne zaman iş belden aşağı, kasıt veya altında bir şey var gibi anladığım anda kimseden çekinmeden her türlü mevkideki insan için gereğini söyledim, söylemeye de devam edeceğim. Şu anda yarışıyoruz. Zaten bizim arkadaşlarımızın tarafından biliniyor. Zamanı var onların. Şu bir gerçek, futbolda dün yok. Kazanınca düşmanınız artıyor. Çekemeyenler, kıskananlar, biz niye olamıyoruz diyenler. Karşınızda sizin için kuyu kazanan biri oluyor. Seviyesi düzgün olursa, biz de bir şey elde edebilirsek hoşuma gider.

''EMRE MOR'U KADROYA ALMADIM''

Emre Mor'un sakatlığı yok. Gripti, idmanlara çıkmadı. Ben de kadroya almadım. Bugün çıkan kadro sizce eksik kadro mu? Evet, çok sakatımız vardı. Ancak onlarla da Galatasaray kaybetti. Eksikten ziyade Göztepe'nin mücadelesi ve galibiyetini kenara itmeyelim. Başka konuları irdeleyelim bence. Kaç dakika oynadık veya kaç dakika oynanmadı? Her maçta ben bunu rica ediyorum. Oyun bu kadar durur mu arkadaş? 5-1 yenilelim. 8-1 yenilelim. Oyun bu kadar durur mu? Bu kadar yatılır ve hakem de müsade eder mi?

Son Dakika Spor Haberleri için aşağıya kaydırın.

 

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR