Ezeli Rakipten Dorukhan Toköz Bombası

Fenerbahçe Beşiktaş’ta beklediği zammı alamayan 24 yaşındaki futbolcu Dorukhan Toköz’ü transfer etmek istiyor. Milli futbolcu için takas önerisi reddedilirse Kanarya, Dorukhan’ı 2021'de bedavaya alacak.

Ezeli Rakipten Dorukhan Toköz Bombası

Ezeli Rakipten Dorukhan Toköz Bombası

Fenerbahçe Kulübü dikkat çeken bir transfere imza atmaya hazırlanıyor. Sarı- lacivertlilerin listesinde, senelik 350 bin euro aldığı Beşiktaş’ta söz verilen zammı alamayan Dorukhan Toköz’ün yer aldığı ifade edildi. Fikret Orman yönetiminin senelik 1.4 milyon euro garantisi verdiği Milli futbolcu , Ahmet Nur Çebi zamanında 1.2 milyon euroya ‘Evet’ demişti. Fakat Çebi yönetimi ücreti önce 1 milyon euroya Ocak 2020’de de 850 bin Euro’ya indirince anlaşma sağlanamadı.

BEŞİKTAŞ İLE İLİŞKİLERİ KÖTÜ

24 yaşındaki genç oyuncu da Necdet Ergezen ile anlaşmayı sonlandırıp menajerliğe Ahmet Bulut’u getirdi. Gerçekleşen değişikliğin Dorukhan’ın Fenerbahçe’ye gitmesinin önünü açtığı öne sürülüyor. Beşiktaş ile ilişkileri iyi olmayan Bulut’un futbolcuyu Kanarya’ya transfer etmek istediği aktarılıyor. Bir sene daha kontratı olan Dorukhan takas yöntemiyle alınamazsa, 2021 yazında bonservissiz olarak Fener’e transfer olacak.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR