Ertuğrul Sağlam'dan Öğrencilere Ders

Samsunspor Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, Kavak Rıdvan Çelikel Fen Lisesinde "Öğrencileri Geliştirme Projesi" kapsamında düzenlenen söyleşide öğrencilerle bir araya geldi.

Ertuğrul Sağlam'dan Öğrencilere Ders

Samsunspor Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, Kavak Rıdvan Çelikel Fen Lisesinde "Öğrencileri Geliştirme Projesi" kapsamında düzenlenen söyleşide öğrencilerle bir araya geldi. Proje kapsamında liseye ziyarette bulunan Ertuğrul Sağlam yaptığı söyleşide, futbol hayatı ve futbol kültürü hakkında bilgiler verdi. Sonrasında Ertuğrul Sağlam, öğrencilerin sorularını yanıtladı.

Söyleşinin sonlarında Kavak Kaymakamı İbrahim Engin Şenay ve Kavak Rıdvan Çelikel Fen Lisesi Müdürü Cumhur Tosun, Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam’a plaket takdim ederken Ertuğrul Sağlam ise Samsunspor’un formasını hediye etti. Teknik adam Sağlam ayrıca İlçe Milli Eğitim Müdürü Orhan Büyük ve İlçe Jandarma Komutanı Astsubay Kıdemli Başçavuş İsmail Karaköse’ye de

Samsunspor atkısı ve şapkası takdim etti. Programa ayrıca Samsunspor Kulübü Derneği Divan Kurulu Başkanı Sadi Subaşı da katıldılar.

Son Dakika Spor Haberleri için aşağıya kaydırın.

Yorum Yaz

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR