Erol Bulut: ‘Müthiş İvme Kazanırız’

Milli ara sonra erdi ve Milli Takımlar’a giden futbolcular döndü, Erol Bulut uzun bir aradan sonra geniş bir kadroyla idman yapma fırsatı buldu.

Erol Bulut: ‘Müthiş İvme Kazanırız’

Fenerbahçe’nin başarılı teknik adamı, dünkü antrenmanda önce Milli Takımlar’dan dönen oyuncularıyla görüşüp son durumları hakkında bilgi aldı. Bulut, daha sonra tüm takıma bir konuşma yaptı. 46 yaşındaki çalıştırıcı, Milli aradan sonraki dönüşlerin her zaman zor olduğuna dikkat çekti. Erol Bulut, “Milli araya Konya yenilgisiyle girdik. Bu bizim için bir yol kazasıydı ancak bir daha yaşanmamalı. Gençlerbirliği çıkış arayan bir rakip. Hep birlikte iki idman yapma şansımız olacak. Her açıdan zor bir deplasman bizi bekliyor” diye konuştu.

‘MÜTHİŞ İVME KAZANIRIZ’

Genç teknik adam, “Arada kupa maçı oynadıktan sonra ligde Beşiktaş derbisine çıkacağız. Derbilerin her iki takım için de önemini anlatmaya gerek yok. Kritik bir döneme girdik. Gençlerbirliği ve Beşiktaş karşısında alacağımız galibiyetler, ligin kalan bölümü için bize müthiş bir ivme kazandırır” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR