Erol Bulut: Bu Saatten Sonra Kimin Geleceği Fark Etmez

Alanyaspor'da teknik direktör Erol Bulut, mücadelenin ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Erol Bulut: Bu Saatten Sonra Kimin Geleceği Fark Etmez

Ziraat Türkiye Kupası çeyrek final rövanş karşılaşmasında Galatasaray'a 3-1 yenilmesine rağmen yarı finale adını yazdıran Alanyaspor'da teknik direktör Erol Bulut, mücadelenin ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

"Çok mutluyuz, gerçekten zor bir maç oldu. İyi başlayamadık maça. Aslında 90 dakika boyunca istediğimiz oyunu sergileyemedik. 1-1'i yakaladık, 2-1'i yakalayabilirdik, 2-2'yi yakalayabilirdik. 3-1'den sonra ikinci golümüzü bulabilirdik ancak Muslera, muhteşem bir top çıkardı. Oyuncularımı tebrik ediyorum, ellerinden geleni yaptılar. Gençlerbirliği maçına kadar iyice dinlenmemiz gerekiyor. Futbolcularımız tarih yazdı, öyle bakmamız lazım. Alanya'nın bugüne kadar yarı finale gelmediğini görüyoruz."

"Teknik direktörlerin hedefinin her zaman en üstü olması gerekiyor. Önce yardımcılık yaptım sonra hocalığa başladım. Hedefimin ne olduğunu ben çok iyi biliyorum. Hem Malatya'da hem burada iyi işler yapıyoruz. Burada en önemli faktör, futbolculara verdiğimiz bilgileri sahaya iyi yansıtmaları. Bu saatten sonra kimin geleceği fark etmez. Kim gelirse gelsin o maçı oynamamız gerekecek." Açıklamalarında bulundu.

Son Dakika Spor Haberleri için aşağıya kaydırın.

Yorum Yaz

Diğer Spor Haberleri