Erdoğan Yeşilyurt: 'Avrupa Ligi’nde Elimizden Geleni Yapacağız'

UEFA Avrupa Ligi'nde oynayacak olmalarıyla alakalı Sivasspor’un başarılı oyuncusu Erdoğan Yeşilyurt, açıklamalarda bulundu.

Erdoğan Yeşilyurt: 'Avrupa Ligi’nde Elimizden Geleni Yapacağız'

Erdoğan Yeşilyurt: 'Avrupa Ligi’nde Elimizden Geleni Yapacağız'

Süper Lig’de gelecek sezon çalışmalarını sürdüren Demir Grup Sivasspor’da başarılı oyuncu Erdoğan Yeşilyurt, açıklamalar yaptı. Amacının her zaman takım için savaşmak olduğunu aktaran Yeşilyurt, “Çok iyi işler yaptığımızı düşünüyorum. Rıza hocamız da diyor, daha fazla yapabilirdik. Futbol böyle bir şey. Avrupa’ya gidiyoruz sonuçta, bir Anadolu takımı için çok güzel bir şey. Çok iyi bir sezon geçirdik” ifadelerini kullandı.

'ÇOK İYİ BİR TAKIM OLDUK'

Kamp süreci ve kadroya yeni katılan futbolcular ile ilgili de konuşan 26 yaşındaki futbolcu, “Antrenmanlar eğlenceli ve ağır geçiyor. Süper Lig, Türkiye Kupası ve UEFA’da mücadele edeceğiz. Çalışmamız lazım. Burada oldukça iyi çalışıyoruz. Başarılar elde etmek istiyoruz. Yeni transferler idmanlarda gördüğüm kadarıyla kaliteli. Yönetim bence çok kaliteli bir iş yapıyor. Onlara güveniyoruz. Çok iyi bir takım olduk. Birkaç arkadaş daha katılacak takımda. Hep beraber takım için mücadelede edeceğiz” şeklinde konuştu.

'GRUPLARDAN ÇIKABİLMEK BÜYÜK BİR BAŞARI'

Sivasspor’un UEFA Avrupa Ligi’ndeki şansını değerlendiren Erdoğan Yeşilyurt, “Elimizden geleni yapacağız. Sonuçta herkes bunu yapmak istiyor. Direkt gruplara gidiyoruz. İnşallah Avrupa’da başarılı oluruz. Çıkabilirsek çok büyük bir şey başaracağız. Ligde de geçen sene gibi bitirmek istiyoruz. Pandemiden sonra seyircisiz oynamak iyi olmadı. Taraftarlarımız bizleri her zaman televizyonları karşısından desteklesinler. Bize inanıp güvensinler. Çünkü biz elimizden gelen her şeyi yapacağımıza söz veriyoruz” diye belirtti.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR