Ercan Taner ve Fatih Altaylı Birbirine Girdi!

Spor medyasının iki ünlü ismi Ercan Taner ile Fatih Altaylı, sosyal medya ve televizyon canlı yayınında birbirlerine girdi.

Ercan Taner ve Fatih Altaylı Birbirine Girdi!

Ercan Taner ve Fatih Altaylı Birbirine Girdi!

Fatih Altaylı Bloomberg'te kritik değerlendirmelerde bulundu. Rıdvan Dilmen'in açıklamaları sırasında konuşan Altaylı'ya Ercan Taner sert cevap geldi. Altaylı'nın spor medyasında gerçekleşen krizlerle alakalı açıklamaları esnasında TRT Spor spikeri Ersin Düzen'in TRT ve TFF'den toplamda 500 bin TL kazandığını öne sürmesi üzerine sosyal medyadan sert paylaşımlar yaptı. Ercan Taner Twitter hesabından, "Ya Fatih Altaylı sen ne işsin? Dürüst insanlara sallama Fatih Altaylı. Ben seni arıyorum telefonu bile açmıyorsun Fatih. Şerefsizlik yapma Fatih Altaylı. Sağa sola saldırma Fatih Altaylı" ifadelerini kullandı.

'ERCAN TANER KAFAN MI İYİ'

Ercan Taner'in tweetleri sonrası konuşa Altaylı, "Ercan Taner kafan mı iyi? Beni arıyormuşsun, açmıyormuşum. Ulan telefon burada duruyor. Kim bilir hangi numarayı arıyorsun? Ercan Taner bu akşam iş tuttuğun çeteye laf ettim diye mi hakaret ediyorsun. Seninle yargıya gideceğiz kardeşim. Ercan Taner'e birileri 'Fatih Altaylı'ya saldır' talimatı veriyor. Benim yayında olduğumdan bile haberi yok. Böyle utanmaz bu adamlar." şeklinde konuştu.

ERCAN TANER, ALTAYLI'NIN TELEFON NUMARASINI SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞTI

Altaylı'nın ifadelerinin ardından Taner, paylaşımında, "Fatih ile konuştum herhalde yanlış anlaşılma var galiba." diye belirtti.

Ardından Taner, Fatih Altaylı'nın telefon numarasını sosyal medyadan paylaştı. Altaylı'nın telefon numarasını veren Taner, "Canlı yayında benim telefon numaramı veren arkadaşın telefonu Sevgilerimle..." dedi.

FATİH ALTAYLI'DAN ERSİN DÜZEN İDDİASI

Bloomberg'de canlı yayında açıklamalar yapan Altaylı, ''Günahını almayayım ama böyle böyle deniyor: Ersin Düzen, ayda 400 bin TL TRT'den, 100 bin TL de TFF'den alıyor. Rıdvan Dilmen'in söylediklerinin %95'i doğrudur. %5'ini de ben bilmiyorumdur. Rıdvan Dilmen'in bastığı yerden ses geldi. Rıdvan Dilmen, arı kovanına çomak soktu. Söylediklerinin altına imza atarım" diye belirtti.

DÜZEN'DEN YANIT GECİKMEDİ

Düzen, Altay'lı iddiasını ispatlamaya davet ederek, "Fatih Altaylı benim için ayda TRT'den 400 bin TL, TFF'den 100 bin TL maaş alıyor diye iftira attı. Yeter artık! İspatla, bir daha ekranlar benim yüzümü görmeyecek. Eğer ispatlayamazsan sen ne yapacaksın?" ifadeleri kullandı.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR