Süper Lig' in transferde hızlı takımı Fenerbahçe'ye gelmesi gündemde olan, Borussia Dortmund' un genç yıldızı Emre Mor'un menajeri Muzzi Özcan yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu. İşte Emre Mor'un menajerinin açıklamaları:

25' İNDEN SONRA BELLİ OLACAK

Emre Mor konusunda teklifler var. Fakat şu anda Bundesliga ekibi Dortmund' a konsantre olmuş durumda. Onu bozmuyoruz. Onun düşüncesi fit olmak. 25 Temmuz' a kadar kamp dönemleri mevcut. Hocası takımda uygun istemiyorsa yeni bir adım atacağız. Fakat kısa vadeli bir adım olacak Hocası ve Dortmund ondan memnunlar. Ona sürekli destek veriyorlar. Çünkü Emre Mor 6 ay içinde profesyonel oldu. Geçen sene onun için zor geçti. Emre Mor profesyonelliği daha yeni öğreniyor. Biraz pişmesi gerekiyor. Genç yıldız adayı da yeteneğinin farkında. Kendisi için en doğru seçimi yapmak istiyor. Doğru bir harita çizmesini istiyoruz. Fakat kulüp bir tarih vermedi. Sadece gelen tekliflerin hepsini cevap vermeden bekletiyorlar. Satılacak bir isim olsa önceden hamlede bulunurlardı." diyerek devam etti.

FENERBAHÇE SİNYALİ

Özcan, Emre' nin geleceği ile ilgili olarak "Eğer Borussia Dortmund ve hocası Emre'yi uygun görmezse ve gelişmesi konusunda sıkıntı yaratacaksa teklifleri değerlendireceğiz. Emre Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray'ı yakından takip ediyor. Ama Türkiye'ye gelecekse, gideceği yer belli." diyerek F.Bahçe'yi işaret etti.