Emre Gönlüşen Son Yolculuğuna Uğurlandı

Futbol camiasının sevilen ismi Emre Gönlüşen, 42 yaşında ikinci defa yakalandığı kanserle olan savaşını kaybetti. Ünlü spikeri son yolculuğunda spor, siyaset ve basın camiasından çok sayıda seveni yalnız bırakmadı.

Emre Gönlüşen Son Yolculuğuna Uğurlandı

Emre Gönlüşen Son Yolculuğuna Uğurlandı

42 yaşında ikinci defa yakalandığı kanserle girdiği yaşam mücadelesini kaybeden ünlü spor spikeri Emre Gönlüşen memleketi Adana'da kılınan cenaze namazının ardından defnedildi.

Spor camiasının sevilen ismi Gönlüşen'in cenaze törenine spor, sanat ve siyaset dünyasından birçok sayıda isim katıldı.

EMRE GÖNLÜŞEN KİMDİR?

Emre Gönlüşen, 22 Ekim 1978 tarihinde Adana'da dünyaya gelmiştir. Adana Şehir Tiyatrosu Konservatuvarı'nda iki sene kadar diksiyon eğitimi alan Emre Gönlüşen, taraftarı olduğu Adanaspor maçlarını seslendirme ümidiyle, bölgesel yayıncı kuruluşun kapısını çalmıştır.

Onay aldıktan sonra her gün seslendirme için kanalın yolunu tutan Emre Gönlüşen, böylece televizyon dünyasının içine girmiştir. Bir süre sonra kanalda tam zamanlı işe giren Emre Gönlüşen, kurgu, montaj, haber spikerliği ve müzik-komedi gibi çeşitli programlar yapmıştır.

Bu işi profesyonel anlamda yürütmek isteyen Emre Gönlüşen, o dönem İtalya Ligi'ni yayınlayan TV 8'e deneyimlerinden bahsederek mail atmıştır.

TV 8 yönetimi tarafından kanala davet edilen Emre Gönlüşen, ayağının tozuyla İnter Milan maçını anlatmış ve beğenilince işe resmen başlamıştır.

Emre Gönlüşen bu adımın ardından kariyer basamaklarını D Spor, Telesport, NTV Spor ve Bein Sports ile devam ettirmiştir.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR