Medipol Başakşehir'de dün akşam maçın kırılma noktasının kahramanı Emre Belözoğlu, direkten dönen topun sonrasında yaşananları değerlendirdi.

''KADERE İNANAN İNSANLARIZ''

BeinSports'a açıkalamalarda bulunan ünlü futbolcu, "Üzgünüm. Oyuncunun kaderidir bu yani. Kadere inanan kişileriz. Bazen olur bazen olmayabilir. Bunda da bir hayır vardır diye inanıyorum. Gerçekten bugün hak ettik. İlk maçta da hak etmiştik. Bunlar üst düzey kulüpler. O top girseydi, kulübümüzün tarihi için ve benim adıma çok değerli bir gol olurdu" dedi.

''ÜLKEMİZ ADINA ÜZGÜNÜZ''

Tecrübeli oyuncu, "Kısmet değildi. Daha kulüp olarak yapacak çok işlerimiz bulunuyor. Benim de yapacağım çok iş bulunuyor. Mücadeleye sürdüreceğiz. Ülke futbolunu UEFA Avrupa Ligi'nde temsil etmeyece devam edeceğiz. Ülke puanını belirleyen çok önemli bir müshabakaydı bu. Şampiyonlar Ligi'ne kalsak belki de önümüzdeki yıl direkt katılacak takımı belirleyecek bir skor olabilirdi. Ülkemiz için üzgünüz. Burada inanıyorum ki hem ülke futbolunu hem de bayrağımızı en iyi şekilde temsil etmeye çalıştık fakat olmadı ve bunun için çok üzgünüz umarım UEFA Avrupa Liginde başarlı sonuçlar alırız'' dedi.