Spor Toto Süper Lig’de 3. olan Fenerbahçe önümüzdeki sezon iddialı bir kadro kurup şampiyon olmak istiyor. Kanarya ilk etapta kadro içinde geniş bir revizyona gidecek. Fenerbahçe’nin gözden çıkardığı Fernandao’yu Yunanistan şampiyonu Olympiakos talip oldu.

OLYMPİAKOS FERNANDAO’YA TALİP

Fenerbahçe ilk etapta iki kulüp arasındaki iyi ilişkileri değerlendirip bu transfer için Olympiakos ile temasa geçecek. Ancak Fenerbahçe'nin istediği kiralama fiyatı ve Fernandao'nun yıllık fiyatı Olympiakos'u zor durumda bırakıyor. Ücretlerde indirim olması halinde Yunan ekibinin bu transfer yapacağı söyleniyor.

EMENİKE’YE SPARTAK MOSKOVA TALİP

Sarı Lacivertli takımda istediği kadar forma şansı bulamayan ve yedek kulübesine demir atan Emenike’ye Spartak Moskova’nın talip olduğu iddia edildi. Sarı Lacivertli takımda istenilen performansı gösteremeyen ve seyirci tarafından da büyük bir tepki toplayan Emenike’nin satılması bekleniyor.

Öte yandan Sarı Lacivertli takım Siyah Beyazlılarda kiralık oalrak top oynayan ve sezon sonu kulubü Porto'ya dönen Aboubakar ile de yakından ilgileniyor. Sarı Lacivertli ekibin transfer komitesi yakın zamanda Portekiz'e gidip bu transfer için temasa gireceği gelen bilgiler arasında yer alıyor.