Fenerbahçe’nin gözden çıkarmış olduğu Emenike önümüzdeki dönem oynamak için kendine takım arayışı içerisine girdi. Süper Lig’in yeni ekibi Sivasspor’dan gelen teklifi geri çeviren Nijeryalı oyuncu futbol hayatına İngiltere’de devam etmek istediğini söyledi.

SPARTAK MOSKOVA EMENİKE İÇİN DEVREYE GİRDİ

30 yaşındaki futbolcu ile eski takımı Spartak Moskova’nın ilgilendiği gelen bilgiler arasında yer alıyor. Spartak Moskova’nın Emenike için devreye girdiği ve bu transferi önümüzdeki dönem gerçekleştirmek istediği söyleniyor.

MENAJER İLE GÖRÜŞME YAPILDI

Bu sezon Rusya’da şampiyon olan Spartak Moskova Nijeryalı oyuncunun menajerine ''Onu takımda görmek isteriz. Ama bonservis sorununu siz halledin'' dediği öğrenildi. Sarı Lacivertli takımın bu transfer konusunda Rus kulübüne kolaylık sağlayacağı gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Diğer yandan Sarı Lacivertli takım transfer çalışmalarına son hızda devam ediyor. Önümüzdeki dönem Süper Lig'de şampiyon olmak isteyen Sarı Lacivertliler, Siyah Beyazlı takımda top oynayan Aboubakar'ı gündemine aldı. Sarı Lacivertli takımın transfer komitesi bu transferin gerçekleşmesi için oyuncunun kulübü olan Portekiz ekibi Porto ile görüşmeye hazırlanıyor.