Oyunseverlerin merak ile beklediği FİFA 18 ne zaman çıkacağı belli oldu.

FIFA 18 NE ZAMAN ÇIKACAK ?

Oyunun tam sürümü 30 Eylül'de çıkmasına kesin gözle bakılıyor. Demosunun ise önceki oyunlardaki gibi iki hafta önceden, yani 16 Eylül'de çıkması planlanıyor. EA Sports'un bu vakit belirlemesinde, ezeli rakibi Konami'nin PES 2018 için belirlediği tarihin belirleyici olduğu konuşuluyor. Konami, PES 2018'i 13 Eylül tarihinde piyasaya sunulacağı duyurmuştu.

FIFA 18'İ ÇIKMADAN ÖNCE OYNAYABİLİRMİYİM?

Electronic Arts, oyun için 18 Ağustos'ta bir kapalı beta süreci yayınlayacak. Bu denemeye YouTuber'lar, profesyonel oyuncular ve FIFA topluluğundan seçilen şahıslar katılacak. Fakat az bi ihtimal de olsa, sizin de katılma şansınız bulunuyor. Bunun için bir EA hesabı açın ve e-posta seçeneklerinden promosyon malzemelerini almak istediğinizi belirtin.

OYUNUN ÖZELLİKLERİ NELER OLACAK?

FİFA 18'in, bir önceki serinin oyununa nazaran daha kaliteli görüntülere sahne olacağı bildiriliyor. Geçtiğimiz oyunda olduğu gibi Frosbite Engine tarafından üstlenilen oyun motoru, serinin bu seneki sürümünde de etkisini hissettirecek. Oyunun oynanışındaki değişiklik ise bir diğer yenilik olarak nitelendiriliyor.FİFA 18 severler merakla çıkacağı tarihi beklemektedirler.