Efecan: 'Erol Bulut Fenerbahçe'de Yüzde Yüz Başarılı Olur'

Alanyaspor’da oynayan Efecan Karaca, Erol Bulut'un kazandığı başarılarla Fenerbahçe'nin teknik direktörü olmayı hak ettiğini belirtti.

Efecan: 'Erol Bulut Fenerbahçe'de Yüzde Yüz Başarılı Olur'

Efecan: 'Erol Bulut Fenerbahçe'de Yüzde Yüz Başarılı Olur'

Efecan Karaca, son zamanlarda ismi Fenerbahçe ile geçen hocası Erol Bulut ile ilgili açıklamalarda bulundu.

'HAK EDİYOR'

Erol Bulut'un çok iyi bir insan olduğunu ve oyuncularına bir abi gibi yaklaştığını söyleyen Efecan, "Malatya'da başarılıydı, bize geldi burada da gayet başarılı. Erol hoca için zaten her şey ortada. Fenerbahçe gibi büyük bir camiayı hak edecek başarıları elde etti diyebilirim. Fenerbahçe'yi de çok iyi bilen bir hoca. Karakteriyle ve hocalığıyla oraları hak edecek bir insan. İnşallah Allah gönlüne göre verir." şeklinde konuştu.

Başarılı oyuncu, Erol Bulut'un bir oyun mantalitesine sahip olduğunu ve hücum oyununu oynatmayı sevdiğini ifade ederek, şu ifadeleri kullandı:

"Erol Hoca bize kompakt oynamayı öğretti. Geçen senelere bakarsanız 4 gol atıp 3 yiyorduk. Şimdi 3 gol atıp bir tane yiyoruz ya da hiç yemiyoruz. Bunun avantajı bence çok büyük Erol Hoca açısından. Erol hoca ilk başta hücumu düşünüyor ama nasıl savunma yapmamız gerektiğini de öğretiyor. Erol hoca Fenerbahçe'yi çalıştırırsa yüzde yüz başarılı olur. Erol hocanın ekstra yabancı dili var, bu da Erol Hoca için bir avantaj. Alman disiplini derler ya gerçekten de Erol Hoca için bunu söyleyebiliriz."

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR