Dursun Özbek'e Şok! Eşini Üyelikten Atacaklar

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'in eşi Mesude Özbek'in takımdaki üyelikten çıkarılması için dilekçe verildi.

Dursun Özbek'e Şok! Eşini Üyelikten Atacaklar

Sarı Kırmızılı takımda ortam bir türlü sakinleşmiyor. Galatasaray’ın önceki gün gerçekleştirdiği yönetim toplantısında şok bir dilekçe ortaya çıkmıştı. Galatasaray’da bulunan Övünç İldiz isimli üye ''Dursun Özbek’in eşi Beşiktaş’ı tutuyor'' diyerek disiplin kuruluna başvuru yapmıştı.

ŞOK DİLEKÇE ORTALIĞI BİRBİRİNE KATTI

Övünç İldiz’in yazmış olduğu dilekçe şu ifadelere yer verilmişti:''Sarı Kırmızılılara gönül verenler sadece buraya üye olabilir.'' Ayrıca dilekçede Başkan Dursun Özbek’in de eşi Mesude Özbek için Beşiktaş’ı tutuyor dediği cümlelere de yer verildi.

DURSUN ÖZBEK: ‘’BENİM EŞİM GALATASARAYLIDIR’’

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek dilekçeyi okuyunca çok sinirlendi. Dursun Özbek: Böyle iş olmaz Benim eşim Galatasaraylıdır. Beni ve ailemi yıpratmak için bunları yapıyorlar. Bu suçlamaları kesinlikle kabul etmiyorum. Bu suçlama için elimden gelen ne varsa yapacağım dedi.

ERKEN SEÇİM İÇİN 1600 İMZA GEREKİYOR

Diğer yandan Sarı Kırmızılı takımda başı çeken Burak Elmas, Özer Saraçoğlu ve Cem Kınay gibi muhalif isimlerin imza kampanyası devam ediyor. Dün itibari ile bu imza kampanyası 700’e çıktı. Eğer imza sayısı 1600 olursa Galatasaray’da erken seçim yoluna gidilebilecek.


Yorum Yaz

Diğer Spor Haberleri