Türk Telekom Stadyumu'nda gerçekleşen bir sponsorluk anlaşmasının ardından basın mensuplarının suallerini cevaplayan Dursun Özbek, Fatih Terim ile ilgili; "Şu anda Galatasaray'ın bir hocası bulunuyor. Fatih Terim tartışmalarını yanlış buluyorum. Antrenör arayışı içinde olmadık ve aramıyoruz. 5 yıllık planı yapıyoruz. En ufak şüphemiz dahi olmadı, Igor Tudor Galatasaray'da başarılı olacak kesinlikle" dedi.

"ARDA TURAN İÇİN ÇALIŞIYORUZ"

Arda Turan hakkında açıklamalar yapan Dursun Özbek. "Arda Turan çok iyi bir Galatasaraylı. Bize çok iyi hizmet etmiş bir evladımız. Arda'nın hizmet vereceği en önemli yer burasıdır. Arda'nın futbolu Galatasaray'da bırakması en büyük arzumuz. Bu yönde de çalışmalarımız var." sözlerini kullandı.

TRANSFER AÇIKLAMASI

Transferler hakkında da demeç veren Galatasaray başkanı Dursun Özbek; "2017-2018 senesinde Galatasaray için çok önemli bir sezondur. Kavgaların bittiği bir dönem olması lazım. Hesap vereceğiz ama gerçekleşen transferler, ödenen paralar hep hesaplanmıştır öyle rastgele işler yapmıyoruz. Galatasaray'ı zora ve sıkıntıya sokacak bir şey yapmıyoruz. Kimse kirli algı yaparak Galatasaray'ı yıpratma sevdasında olmasın yaparsa da kendi zararlı çıkar." dedi.