Galatasaray'ın Östersunds maçlarında oynadığı berbat futbol ve kötü sonuçlar teknik direktör Igor Tudor'un geleceğini tartışmalı bir hale getirmişti.

Galatasaraylı birçok yöneticinin Hırvat hocayı ismemesine yönelik Başkan Dursun Özbek, Tudor'un Galatasaray'ın başında kalmasını istediğini açıkladı.

"TUDOR İLE YENİ BİR PROJEYE BAŞLADIK"

39 yaşındaki hoca ile bir proje yaptıklarını açıklayan Özbek, ''Tudor ile güncel bir projeye başladık. Bu proje tamamlanana kadar asla bu yoldan vazgeçmeyeceğiz.'' diyerek Tudor'un takımda kalmasını sağladı.

Öte yandan Galatasaray Teknik Direktörü İgor Tudor, Avrupa Ligi'ne veda ettikleri maçtan 1 gün sonra İstanbul'da bir otelde görüntülendi.

Fanatik gazetesinin ulaştığı görüntülerde İgor Tudor ve yardımcısı olan Ayhan Akman ile beraber İstanbul'da bir otelde havuz keyfi yaptığı görüntülendi.

Oldukça neşeli olduğu görüntülere yansıyan Igor Tudor'un bu haline Galatasaraylı taraftarlar sosyal medyadan tepki gösterdi.

 Öte yandan Galatasaray Teknik Direktörü Igor Tudor, Östersunds maçı sonrası skandal açıklamalarda bulunmuştu.

İşte Igor Tudor'un sözleri:

"Öncelikle aldığımız bu kötü sonuç nedeniyle tüm Galatasaraylılardan özür diliyorum.Futbolcularımızda da büyük hayal kırıklığı yaşadı.Fakat şu an için kulağa pek hoş gelmeyebilir ama oyuncularım bugün sahada her şeyi yaptılar.Ama ne yazık ki bu yeterli gelmedi. İki maçta da ellerinden geleni yaptılar ama yeterli olmadı.demişti.