Gelecek sene takımda düşünülmeyenler ve Sinan’ın ayrılması için geri sayım sürerken gelen teklifleri kabul etmeyen 4 isim (Hakan Balta, Nigel de Jong, Ryan Donk ve Luis Cavanda) başkan Dursun Özbek’i çıldırttı.

SİNAN GÜMÜŞ HAMBURG YOLUNDA

İtalya Serie A takımlarından Fiorentina, Galatasaray'a Sinan Gümüş'ün transferi için 4.5 milyon euroluk transfer teklifi yaptı.

Galatasaray'da uzun vakittir transferi için teklifler aldığı gündeme gelen Sinan Gümüş'e Fiorentina da talip olduğu iddia edildi.

İtalyan kulübünün 23 yaşındaki kanat oyuncusu için 4,5 milyon Euro'luk teklif yaptığı iddia ediliyor.. Sinan için 5 milyon Euro isteniyor.

Bu esnada Galatasaray'ın da satmaya sıcak bakmadığı Sinan'ın Portekiz kulübü Benfıca'ya gitmeyi istediği biliniyor.

Sinan Gümüş'ün transferi hakkında açıklamalar yapan Galatasaray Sportif Direktörü Cenk Ergün, "Sinan Gümüş'ün transferindeki son durum bu hafta içerisinde netleşir" diye açıklama yaptı.

Öte yandan Galatasaray Kulübü yedek kaleci için transfer çalışmalarına başladı.

Bursaspor Başkanı Ali Ay, Avusturya'da gerçekleştirmiş olduğu 'Spor Masası'nda, kulübün mali sıkıntılarını, transfere kadar birçok konuda kritik açıklamalar gerçekleştirirken, Galatasaray'ın gündemindeki kaleci Mert Günok'un durumunu da açıkladı.