Djibril Cisse futbola geri döndü! Bir zamanlar Liverpool'da da top koşturan ve son olarak Fransa'ya bağlı deniz aşırı bölge Reunion'un Saint-Pierroise takımında top koşturan Djibril Cisse futbola geri döndüğünü duyurdu.

1 YILLIK SÖZLEŞME İMZALADI

Ocak ayında futbol kariyerini bitirdiğini açıklayan Djibril Cisse, kariyerine İsviçre'de devam edecek. İsviçre 3. Ligi ekiplerinden Yverdon Sport, Cisse ile 1 yıllık sözleşme imzalandığını duyurdu.

Cisse kariyerinde Liverpool'un yanında Olympique Marsilya, Panathinaikos ve Lazio gibi takımlarda oynarken, Fransa Milli Takımı'nda da görev yapmıştı.

DJİBRİL CİSSE FUTBOLA GERİ DÖNDÜ

Fransız forvet oyuncusu Djibril Cisse, 6 Şubat'ta aldığı futbolu bırakma kararından vazgeçti.

35 yaşındaki yıldız isim, kariyerine İsviçre 3. Lig ekibi Yverdon Sport'la bir yıllık sözleşme imzaladı. Yahoo Sport'un haberine göre Liverpool'un eski forveti yeni takımıyla ilk antrenmanına da çıktı.

Djibril Cisse kariyerinde Liverpool, Marsilya ve Auxerre gibi takımların formalarını giymiş, 41 kez de Fransa Milli Takımı adına ter dökmüştü.

Djibril Cisse futbola döndüğü olduğu için çok mutlu olduğunu ve kendisini eskisinden daha sağlıklı ve daha dinç hisettiğini beyan etti.