Premier Lig' in dev takımlarından Chelsea' de İspanyol forvet Diego Costa ve İtalyan teknik patron Antonio Conte arasındaki yaşanan gerginlik hala sürmekte.

CONTE'NİN İNSANLIĞINA SAYGIM YOK

Kadro dışı kaldıktan sonra Antonio Conte' yi eleştiri yağmuruna tutan yıldız forvet Diego Costa, İtalyan teknik adam hakkında:

"Futbolcularına yakın davranmıyor, çok soğuk ve uzak. Mukavele yenilememe mani oldu. Jose Mourinho ile hiç problem olmazdı. Antonio Conte' ye bir teknik patron olduğu için saygım var fakat insan olarak yok" şeklinde açıklamalarda bulunan İspanyol golcü Diego Costa' ya İtalyan A. Conte' den yanıt geldi.

SADECE GÜLÜYORUM

İtalyan teknik patron Costa' nın beyanlarına sadece güldüğünü söyledi ve ekledi:

"Sarf etmiş olduğu cümleler harika. Bu açıklamalara sadece güldüm. Bu röportaj çok komik. Chelsea' deki herkes olayın nasıl olduğunun farkında. Diego Costa artık geçmişte kaldı" şeklinde ifadelerde bulundu.

İspanyol yıldız golcünün transfer yasağı bulunan eski kulübü olan Atletico Madrid ile bu yasağın kalkmasının ardından hemen sözleşmeye imza atıp takıma katılması planlanıyor. Aynı vakitte İtalyan devi olan AC Milan' ın da Costa ile çok ciddi derecede ilgilendiği kulislerde konuşulmaya başlandı bile.