Şampiyonlar Ligi’nde İspanyol ekibi Real Madrid ile karşılaşacak olan Juventus’un sağ bek oyuncusu Dani Alves eski takımı olana Barcelona hakkında çok çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Brezilyalı oyuncu Dani Alves Katalan ekibinden ayrılma sürecine değinerek şunları dile getirdi:

''BARCELONA BANA SAYGIZLIK YAPTI''

''Barcelona’dan geçen yaz ayrılmadan önce bana yönetim büyük bir saygısızlık yaptı. Ben bu olayı böyle hissediyorum ve açıkçası kimse bana bunun aksini iddia edemez. Ancak 8 sene oynamış olduğunuz kulübü kalbinize de taşımamazlık yapamazsınız. Takımlarda menajerler oyuncular gelip gider. Ancak Barcelona takımı hep olduğu yerde kalacaktır'' dedi.

''BENİ ÖZLEYECEKLER''

Juventus’a gitmeden önce Katalan ekibine son söz olarak beni özleyeceksiniz diyen Dani Alves açıklamasına şu şekilde devam etti: ''Ben bir futbolcu olarak beni çok özleyeceklerini onlara son söz olarak belirttim. Barcelona’nın çok sayıda yetenekli oyuncusu bulunuyor. Ben onlara demek istedim ki benim ruhumu özleyeceksiniz. Soyunma odalarında takım arkadaşlarıma göstermiş olduğum önemi özleyecekler. Her Barcelona forması giydiğimde o forma için dökmüş olduğum kanı özleyecekler.''