Real Madrid’in yıldız futbolcusu Cristiano Ronaldo, gerçekleştirmiş olduğu bir röportajda Arjantinli oyuncu Messi ile aralarındaki yakınlık seviyesini şu şekilde açıkladı:

''Biz Messi ile bir dost değiliz ancak arkadaşız. Yeşil sahalarda ve ödül törenlerinde aynı alanları paylaşıyoruz. Belki birlikte oturup bir yemek yemiyoruz ancak birbirimize karşı saygı duyuyoruz. Messi ile aramızda güzel bir ilişki var'' dedi.

C.Ronaldo Messi’yi rakip değil meslektaş olarak gördüğünü söyleyerek şunları dile getirdi: ''Medya bizi kullanarak bir şeyler yapmak istiyor. Bunlar bir ticaretti. Bu ticarette diğer kişiler ile aranızda olan rekabeti artırır'' dedi.

''MESSİ'Yİ İZLEMEKTEN KEYİF ALIYORUM''

Real Madrid’in yıldız futbolcusu Cristiano Ronaldo Messi’yi izlemekten keyif aldığını da dile getirerek şu ifadelerde bulundu: ''Ben tüm iyi futbolcuları seyretmeyi çok severim. Messi’de bu futbolculardan bir tanesidir. Messi’yi izlemek güzel bir şey tabikide. Bana karşı kötü bir şey yapmamış birini ben neden sevmiyeyim ki. Mesela Messi’ye Ronaldo hakkında ne düşüyorsunuz deseniz. O da benim hakkımda iyi konuşur'' diyerek sözlerini bitirdi.