CP3: 'Kobe İle Telefonda Bunun Hakkında Konuşmuştuk'

Oklahoma City Thunder süperstarı Chris Paul, 2011'de Los Angeles Lakers'a gerçekleşecek takasın veto edilmemiş olması halinde neler yaşanabileceğini anlattı.

CP3: 'Kobe İle Telefonda Bunun Hakkında Konuşmuştuk'

CP3: 'Kobe İle Telefonda Bunun Hakkında Konuşmuştuk'

Paul ve efsane yıldız Kobe Bryant'ın Lakers'ta ekip arkadaşları olabileceği bir zaman olmuştu. Charlotte ve Los Angeles arasında bir takas için anlaşma yapacakken, eski NBA başkanı David Stern anlaşmayı kabul etmemişti.

Vetonun ardından terkardan Los Angeles'a, ancak Clippers'a giden Paul, geçen ay Los Angeles'ın dışında bir helikopter kazasında yaşamını yitiren Bryant'ın yanında yer alma şansının nasıl bir şey olabileceğinden bahsetti:

"Bu sorunun geleceğini biliyordum. Son birkaç aydaki durum göz önüne alındığında, şimdi bunu düşünmek daha da çılgınca - Kobe ve David Stern'ü kaybettiğimiz için. Özel olurdu. Bazı anlarda bunun hakkında konuşuyorum. Ben ve Kobe aslında telefonda bunun hakkında konuşmuştuk. Ben ve kardeşim L.A.'e uçmak üzereydik, 'Bu özel olurdu' diye düşündüğüm zamanlar var ama sürekli kafamı bununla meşgul edemem. Artık geride kaldı."

Son Dakika Spor Haberleri için aşağıya kaydırın.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR