Beşiktaş'ın transferini gerçekleştirmek istediği isimler arasında yer alan Jesus Navas, İspanyol devlerinden Sevilla ile görüştü.

İSPANYOL BASININDAN İDDİA

İspanya'da yer alan haberlerde Sevilla ile görüşen Jesus Navas'ın, Sevilla tarafından gelen sözleşme teklifinin Beşiktaş' ın önerdiği mukavele ile kıyaslanamayacağı vurgulandı.

EN YÜKSEK İKİ TEKLİF

Navas'a yapılan en yüksek teklifler ise sıralı bir biçimde önce Beşiktaş'tan daha sonra ise İtalyan devlerinden olan Lazio'dan geldiği iddia edildi. Sevilla ise bu iki klübün önderdiği yüksek  rakamlara ulaşamayacağını belirttiler Jesus Navas'a.

31 yaşına gelen Jesus Navas'ın gönlündeki takım Sevilla. Fakat Navas yaşının getirmiş olduğu bu durumu lehine çevirmekistiyor dolayısıyla iyi bir kontrat istemekte. Jesus Navas bu durumdan dolayı gönlündeki Sevilla klübünden vaz geçmek zorunda kalacak. Sevilla'dan sonra hem Beşiktaş hem de Lazio ile görüşecek olan Navas, net kararını iyice düşündükten sonra verecek.

GEÇEN SEZONUN KARNESİ

Temmuz 2013 senesinde Manchester City klübüne 20 milyon Euro karşılığında transfer olan ve bu sezonun bitimi ile sözleşmesi sona eren Navas, geçen sezon 36 resmi maça çıktı ve 5 asistlik bir performans gösterdi