İspanyol gazetelerinde yer bulan haberlere göre; Cristiano Ronaldo Çin'den 300 milyon euro'luk teklif geldiği iddia edildi ve Çin kulubu Portekizli dev yıldız Cristiano Ronaldo'ya ise verilecek yıllık ortalama maaşın 130 milyon euro vereceği belirtildi.


ÇİNLİLER DELİRMİŞ OLMALI

Real Madrid'in Portekizli dev yıldızı Cristiano Ronaldo için şok bir transfer iddiası ortaya atıldı. İspanyol AS gazetesinde yer bulan habere göre; bir Çin kulübü, Cristiano Ronaldo'yu transfer etmek için La Liga ve Şampiyonlar Ligi'nin son şampiyonu Real Madrid'e 300 milyon euro ödemeyi gözden çıkardı.

ÇİN KULUBU CRİSTİONA RONALDO’YA 130 MİLYON EURO MAAŞ TEKLİF ETTİ

Çin Ligi futbol takımının çok istediği Portekizli dev yıldız Cristiano Ronaldo'ya ise verilecek yıllık ortalama maaşın 130 milyon euro olduğu belirtildi.

CRİSTİONA RONALDO’NUN BU RAKAMA NE KARAR VERECEĞİ MERAK KONUSU

Yıllardır Cristiano Ronaldo’ya Çin liglerinden astronomik teklifler gelmesine rağmen Çin Ligi'nde oynamak istemediğini açıklayan Ronaldo'nun bu astronomik transfer rakamına vereceği yanıt merakla bekleniyor. Real Madrid formasıyla rekordan rekora koşan Ronaldo'nun İspanyol kulübüyle 2021'e dek sözleşmesi bulunuyor.