Siyah Beyazlı takımın forması ile 2 sezonda iki şampiyonluk yaşamış olan ve ülkesi Portekiz Milli Takımı ile Avrupa Futbol Şampiyonası’nı kazanmış olan yıldız futbolcu Ricardo Quaresma’ya Çinli takımlarından teklif gelmeye devam ediyor.

PORTEKİZLİ YILDIZ KARA KARTAL’DA KALMAK İSTİYOR

33 yaşında olan Portekiz yıldız oyuncuyu transfer etmek isteyen; Guangzhou Evergrande,Shandong Luneng ve Hebei China Fortune gibi takımların menajerleri bu transferin olması için yoğun çaba harcıyorlar. Kara Kartal’ın 7 milyon Euro değer biçtiği yıldız futbolcunun ise Beşiktaş’ta devam etmek istemesinde istekli olduğu bilgisi öğrenildi.

Siyah Beyazlı takımın yıldız oyuncusu Ricardo Quaresma’nın tek hedefi 2018 yılında Rusya’da düzenlenecek Dünya Kupası’na katılmak. Portekizli yıldız Çin’den gelen teklifleri olumsuz karşıladığı ve takımda kalacağını belirtti.

Portekizli yıldız futbolcu, transfer konusundaki net kararını yönetime ilettiği ifade bildirildi.

Diğer yandan Siyah Beyazlı takımda oynayan Adriano'ya da Çin ekibi Shanghai Shenhua talip oldu. Çin kulübü Beşiktaş'a yıldız futbolcuya 9 Milyon Euro teklif etti. 

Shanghai Shenhua takımının yöneticilerinin kısa bir zamanda İstanbul'a gelip Beşiktaş ile Adriano konusunu ele alacağı belirtiliyor.