Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan futbolculardan Süper Lig'e çıkmaları için söz istedi.

SÜPER LİG'E ÇIKMA SÖZÜ İSTEDİ

Bir süre Teknik Direktör Hikmet Karaman'la da görüşen ve takım hakkında bilgi alan Recep Tayyip Erdoğan daha sonra yeşil beyazlı oyuncularla tokalaşarak sohbet etti.

Ziyarette tek tek tokalaştığı oyuncularla şakalaşan Recep Tayyip Erdoğan deneyimli futbolcu Kweuke'den tekrardan Süper Lig'e çıkmaları için söz istedi. Golcü oyuncu da Türkçe konuşarak Recep Tayyip Erdoğan'a söz verdi.

Memleketi olan Rize'nin Güneysu ilçesindeki evinden ayrılan Recep Tayyip Erdoğan, Güneysu Spor Tesislerine gelişinde yurtdaşları selamladı, çocuklara oyuncak verdi. Helikopterle Rize Limanı'na geçen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, daha sonra da Kale Mahallesi'ne geçerek 5 Aralık 2016'da vefat eden AK Parti Rize İl Tanıtım Medya Başkanı Osman Karavin'in ailesine taziye ziyareti gerçekleştirdi

Daha sonra Çaykur Rizespor Kulübü'nü ziyaret gerçekleştiren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı, Kulüp Başkanı Hasan Kemal Yardımcı, Teknik Direktör Hikmet Karaman ve oyuncularla karşılandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, basına kapalı gerçekleştirilen ve yaklaşık 40 dakika süren görüşmeden sonra Giresun'daki programlarına katılmak üzere Rize'den ayrıldı.