Canlı Yayında Kin Kustu! Kim Kul Hakkı Yiyorsa Allah Belasını Versin

Eski hakem ve futbol yorumcusu Erman Toroğlu, Fenerbahçe - Malatyaspor maçını değerlendirdi.

Canlı Yayında Kin Kustu! Kim Kul Hakkı Yiyorsa Allah Belasını Versin

Erman Toroğlu, Fenerbahçe'nin Yeni Malatyaspor'u Ozan Tufan'ın uzatmalarda attığı 2 golle mağlup ettiği mücadeleyi değerlendirdi ve Gökhan Töre'ye çıkan kırmızı kart nedeniyle büyük tepki gösterdi.

İşte Erman Toroğlu'nun sözleri

KİMLER KUL HAKKI YİYORSA ALLAH BELASINI VERSİN

Kontrollü konuşmam lazım, ağzımdan çıkanlara dikkat etmem lazım. Merkez Hakem Komitesi, Futbol Federasyonu, Disiplin Komitesi, Tahkim, gözlemci, hakem, teknik direktör, futbolcu... Kim ve kimler kul hakkı yiyorsa Allah belasını versin. Kimler bir şeyler yapıyorsa, Allah belalarını versin.

ALINANLAR CEVAP VERSİN

Ben futbolculuk ve hakemlik yaptım. Bu olmaz. Rize başkanı silah olsa vururdum dedi ya, bunu yapmazdım ama yazık. Çok büyük emek var. Yapılan işlerden sonra ben futbolcu olarak kulüp değiştiriyorum, küme düşüyorum, aileme para götüremiyorum, aldığım para 3'ten 1'e iniyor, antrenör olarak düşüyorum, Allah belanızı versin. Alınanlar cevap versin. Geçen hafta Başakşehir maçıyla Ankaragücü, bu maçla da belki Yeni Malatyaspor düşecek.

AHLAK SINIRLARI KÖTÜ OLMAYA BAŞLADI

Artık fazla oldu. Benim zamanımda da vardı, Erman yoktu, televizyonlar yoktu, hop, güm gidiyordu. İstanbul'a geliyorduk, 4 kişi üzerimize biniyordu, hooop gol diyorlardı. Ahlak sınırları kötü olmaya başladı. VAR var, AVAR var, onlar var.

ADİL GEVREK O KAĞIDA İMZA ATMIŞTI

Malatyaspor Başkanının konuşmaya hakkı yok. Galatasaray - Konya maçı var ya bu işlerin başlangıcı, onların bitiminde Ali Koç, Fikret Orman, Başakşehir Başkanı ile birlikte o kağıda imza atanların bir tanesi bu. O zaman o imzayı atıyorsan, şimdi konuşamayacaksın başkan.

BEN GERİZEKALI MIYIM AYAĞIMA KURŞUN SIKAYIM

Bana Fenerbahçe Malatya'dan, Galatasaray Ankaragücü'nden, Beşiktaş Rize'den fazla lazım. Bunlar seyircili takımlar. Bugün Fenerbahçe, Galatasaray yarışmada yoksa, Beşiktaş yoksa bana yavan geliyor. Hepsi birlikte olunca ne güzel olur. Ben gerizekalı mıyım ayağıma kurşun sıkayım. Bunlar seyircilerine kabahati örtmek için, 'O düşmen, bu düşman' diyor.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

EN ÇOK OKUNANLAR