'Büyük İhtimal Liderlik Koltuğunda Olacağız'

Beşiktaş’ın genç forveti Umut Nayir, Nişantaşı Üniversitesi’nin düzenlediği Ediz Bahtiyaroğlu Yılın Spor Ödülleri Töreni’nde yer aldı.

'Büyük İhtimal Liderlik Koltuğunda Olacağız'

Beşiktaş’ın genç forveti Umut Nayir, Nişantaşı Üniversitesi’nin düzenlediği Ediz Bahtiyaroğlu Yılın Spor Ödülleri Töreni’nde yer aldı. Gerçekleşen Tören’de Umut Nayir, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

İşte o açıklamalar:

Hoca değişimleri her zaman zordur. Ama Sergen hocanın kulübün efsanelerinden olması ve taraftarın da arkasında olması, bizim de motivasyonumuzu artırdı. 2’de 2 yapmamız yarışta daha da kritik oldu. Önümüzdeki 3 maçta üzerimizdeki rakiplerle oynayacağız ve şemamız belirlenecek. Buradaki sonuçlara göre gidişat belli olacak.

İlk olarak ofsayt gerekçesiyle iptal olmuştu. Ancak sonrasında Alper hoca, Boateng’in kaleciye müdahalesi olduğunu söyledi. Ancak maçtan sonra öyle bir şey olmadığını da gördük. Biraz karambole gitti gibi gördük.

Önemli takımlarda ve önemli liglerde oynadı. Bu nedenle bu ortamlara da uyum sağlamayı bilen bir karakter. Sıcakkanlı ve hepimizle iletişimi de iyi. İlk maçında golle tanışması motivasyonunu ve keyfini de artırmıştır. İnşallah şu süreçte büyük katkı verecek.

5 maçta 15 puan yaptığımız takdirde büyük ihtimalle liderlik koltuğunda olacağız. 7 takımın zirve mücadelesi var. Herkes birbiriyle oynayacak ve çok fazla kırılma var. Buradan maksimum puanla çıkmamız bizim için olumlu olacaktır.

Taraftarımız zaten yapması gerekeni yapıyor. Bizim üzerimize düşen de onların desteklerine layık şekilde sahada mücadele etmek olacak

Son Dakika Spor Haberleri için aşağıya kaydırın.

Yorum Yaz