Yeşil Beyazlı takımın prensip olarak anlaştığı Fransız teknik direktör Paul Le Guen, Bursaspor Başkanı Ali Ay ile İstanbul'da bir görüşeme gerçekleştirecek.

AA muhabirinin elde ettiği bilgide, bu akşam saatinde Fransa'nın Lyon kentinden uçak ile İstanbul'a gelecek olan başarılı teknik adam Le Guen, burada Bursaspor Kulübü ile Başkanı Ali Ay ve bazı yöneticiler ile yemekte buluşma yapacak.

Bursaspor ve yeni teknik direktörleri olacak olan Le Guen, yemekte prensipte gerçekleştirilen anlaşmanın detaylarını konuşacaklarını, detaylarda anlaşılması durumunda deneyimli teknik adamın yarın Bursa'ya inerek Yeşil Beyazlıu takıma imza atması bekleniyor.

Diğer yandan Bursaspor bu sene Süper Lig'de son anda kalmıştı. Son hafta Trabzon ile karşılaşan Yeşil Beyazlı ekip rakibini deplasmanda 2-1 yenerek Süper Lig'de kalmaya hak kazanmıştı. Kötü gidişat sonucu Lig bitimini ciddi bir rotasyona gideceklerini belirten Bursaspor başkanı transfer ile ilgili sinyaller vermeye başlamıştı. 

Yeşil Beyazlı ekip ilk tranfer olarak Ganalı yıldız Asamoah Gyan ile 3 seneliğine anlaşmaya vardı. Bu hafta diğer transferlerinde açıklanması bekleniyor.