Geçen sezon Spor Toto Süper Lig’de kalmayı son karşılaşma ile başaran Bursaspor’da önümüzdeki sezon da benzer bir durum ile karşılaşmak istemiyor. Prosinecki’den kötü haber alan Yeşil Beyazlılar rotayı Fransız hoca Paul Le Guen’e çevirdi. Eğer ekonomik koşullarda anlaşılırsa Yeşil Beyazlı ekibin yeni hocası Paul Le Guen olacak.

Bir yandan transfer bir yandan da teknik adam getirmek için çalışan Yeşil Beyazlı kulüp yoğun bir mesai içerisine girdi. Gana Milli Takımı forveti Asamoah Gyan’la ile anlaşan Yeşil Beyazlı ekip bu transferi sonunda bitirmeyi başardı.
Bursapsor’da bir diğer transfer adayı da yıldız futbolcu Alex Song. Bursaspor bu transferi de kısa bir zaman içinde netliğe kavuşturması bekleniyor.

GÜRAL VURAL BURSA’DA

Transfer çalışmalarını devam ettiren timsah Kayserispor’dan Güral Vural ile presipte anlaşmaya vardı. Kısa bir zaman içinde bu transferin kesin olarak açıklanması bekleniyor

YUSUF ERDOĞAN BOMBASI

Yeşil Beyazlı ekipte asıl bomba transfer ise Yusuf Erdoğan ismi olacak. Bursaspor genç oyuncu Yusuf’un menajeri ile her konuda anlaşmaya vardığı iddia edildi. Bu transferinde önümüzdeki günlerde kesinliğe kavuşması bekleniyor.