Siyah Beyazlı takım için Burak Yılmaz ismi ön plana çıkmaya devam ediyor. Bu sezon Siyah Beyazlı takımda kiralık olarak oynayan Aboubakar bu sene kiralanamazsa yerine düşünülen ilk isim Burak Yılmaz olacak. A Milli Takımın oyuncusunun tekrardan İstanbul’a gelebileceği söyleniyor.

FİKRET ORMAN TARAFTARI KARŞISINA ALDI

Siyah Beyazlı takımın Başkanı Fikret Orman’ın, taraftar tepkisine karşı yaptığı açıklamada, “Burak Yılmaz’ın Beşiktaş’a gelmesine sıcak bakıyorum” demişti. Kara Kartalın, kiralamak olarak renklerine bağlamak istediği milli futbolcu ile görüşmeler yapıldı.

''SEVE SEVE OYNARIM''

Habertürk’ün yapmış olduğu habere göre Siyah Beyazlı takımın futbol sorumlusu Umut Güner, A Milli Takım futbolcusu Burak Yılmaz ile masaya oturdu. Beşiktaş’ta hem teknik direktör hemde başkanın istediği transfer için Burak Yılmaz Seve Seve oynamayı isterim dedi.

3 MİLYON TEKLİF EDİLDİ

Gerçekleşen görüşmeden Çin ekibi Beijing Guoan 4 Milyon Euro’dan kapıyı açtı. Ancak Kara Kartal bu transfere en fazla 3 Milyon Euro verebileceğini söyledi. Çin kulübü Beijing Guoan’dan gelecek olan yanıtı Kara Kartal beklemeye devam ediyor.