Trabzonspor'un eski teknik direktörlerinden Sadi Tekelioğlu,Burak Yılmaz için zehir zemberek açıklamalarda bulundu.

''KAÇARAK GİTTİN NİYE GERİ DÖNÜYORSUN ?''

Trabzonspor’un eski Teknik Direktörü Sadi Tekelioğlu, Burak Yılmaz’ın geri dönmesinin yanlış olduğunu savundu. Kadırga TV’ye telefon ile bağlanan Tekelioğlu, “Burak Yılmaz Trabzonspor'un efsanesi falan değildir. Trabzonspor’da sadece gol kralı olmuştur. Madem fedakarlık peşinde neden gitti? Şimdi dönmek istiyormuş. Konuşulan paralar da ona verilecek paralar değil. 35 yaşına kadar sözleşme imzalanacak bir futbolcuya bu paralar çok fazla. Böyle bir transfer Trabzonspor'un büyük bir hatası olur.

TRABZONSPOR BURAK YILMAZ'I KADROSUNA KATMAK İÇİN ÇABA SARF EDİYOR

Trabzonspor 50.yılı dolayısıyla bu sezon Süper Lig'de şampiyon olmak için iddialı bir kadro kurma peşinde.

Trabzonspor 50.yılında şampiyon olamaması durumunda Trabzon Başkanı Muharrem Usta'nın görevde durması imkansız gözüküyor.

Öte yandan Trabzonspor'da transfer çalışmaları sürerken, adı forvet adayları arasında geçen bordo-mavililerin eski golcü yıldızı Burak Yılmaz taraftarlarda heyecan yarattı.

HEM ACI VERİYORSUN HEM ÖZLENİYORSUN

Ünlü yıldız, sosyal medya üzerinden Trabzonspor'un güncel sezon forması giydirilmiş fotoğrafını ve Burak Yılmaz'a yazılan "Eski sevgili gibisin, hem acı veriyorsun hem de özleniyorsun" paylaşımlarını like'layınca, ortalık bayram yerine döndü.

Çin'in Beijing Guoan takımında top koşturan 31 yaşındaki Burak Yılmaz, takımının Jiangsu Suning ile oynadığı karşılaşmada rakibine attığı tokat nedeniyle 5 maçtan men cezası almış, bu durum takımdan gönderileceği haberlerini gündeme getirmişti.