Bugün Spor Gündeminde Neler Var?

Bugün spor gündeminde neler var ? Bugün yapılacak maçları ve yaşanacak gelişmeleri sizlerle paylaşıyoruz...

Bugün Spor Gündeminde Neler Var?

Bugün Spor Gündeminde Neler Var?

SÜPER LİG
14.00 Yukatel Denizlispor - Hes Kablo Kayserispor
17.00 İttifak Holding Konyaspor - Göztepe
20.00 MKE Ankaragücü - Fenerbahçe (Eryaman)

BEŞİKTAŞ

10.30 Beşiktaş kulübünün Divan Kurulu Toplantısı, Beşiktaş Park'ta gerçekleşecek.

GALATASARAY

17.30 Galatasaray, BTC Turk Yeni Malatyaspor karşılaşmasının hazırlık çalışmalarını bitirip kampa girecek.

TFF 1. LİG
14.00 Hatayspor - Akhisarspor
16.30 Boluspor - Cesar Grup Ümraniyespor
19.00 Ekol Göz Menemenspor - Eskişehirspor

FUTBOL
- İngiltere Premier Lig
15:30 Southampton - Burnley
20:30 Norwich City - Liverpool

- İspanya La Liga
15:00 Mallorca - Deportivo Alaves
18:00 Barcelona - Getafe
20:30 Villarreal - Levante
23:00 Granada - Valladolid

- Almanya Bundesliga
17:30 Hoffenheim - Wolfsburg
17:30 RB Leipzig - Werder Bremen
17:30 Paderborn - Hertha Berlin
17:30 Union Berlin - Bayer Leverkusen
17:30 Augsburg - Freiburg
20:30 Fortuna Düsseldorf - Mönchengladbach

- İtalya Serie A
17:00 Lecce - SPAL
20:00 Bologna - Genoa
22:45 Atalanta - Roma

- Fransa Ligue 1
19:30 Amiens SC - Paris Saint-Germain
22:00 Bordeaux - Dijon
22:00 Nantes - Metz
22:00 Toulouse - Nice
22:00 Nimes - Angers

BASKETBOL
- Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi
14.00 OGM Ormanspor - İzmit Belediyespor
14.00 ÇBK Mersin Yenişehir Belediyespor - Samsun Canik Belediyespor
15.15 BOTAŞ - Fenerbahçe Öznur Kablo
16.00 Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol - Çankaya Üniversitesi


VOLEYBOL
- Vestel Venus Sultanlar Ligi
14.00 Fenerbahçe Opet - Eczacıbaşı VitrA
17.00 Beşiktaş - PTT
17.30 Karayolları - Türk Hava Yolları
17.30 Beylikdüzü Voleybol İhtisas - VakıfBank

- AXA Sigorta Efeler Ligi

15.00 Halkbank - İstanbul Büyükşehir Belediyespor
15.30 Tokat Belediye Plevne - Sorgun Belediyespor
16.00 Bursa Büyükşehir Belediyespor - Arkas Spor

MİLLİ FUTBOLCULARIMIZIN MAÇLARI
17.30 Leipzig - Werder Bremen (Nuri Şahin, Ömer Toprak)
17.30 Union Berlin - Bayer Leverkusen (Yunus Mallı)
18.00 Birmingham - Brentford (Halil Dervişoğlu)
20.30 Fortuna Düsseldorf - Borussia Mönchengladbach (Kaan Ayhan, Kenan Karaman)
22.45 Atalanta - Roma (Cengiz Ünder, Mert Çetin)
22.45 Fortuna Sittard - Emmen (Kerim Frei, Ferhat Görgülü)
23.00 Granada - Valladolid (İsmail Köybaşı - Enes Ünal)
23.30 Rio Ave - Sporting (Medipol Başakşehir'in UEFA Avrupa Ligi son 32 turu rakibi)

Son Dakika Spor Haberleri için aşağıya kaydırın.

Yorum Yaz

Diğer Spor Haberleri