Bordo Mavili kulüp önümüzdeki sezon için transfer çalışmalarına şimdiden başladı. Trabzonspor transferlerini bir an önce sonlandırıp 50. Yıldönümü kadrosunu şimdiden şekillendirmek istiyor.

2 İSİM İLE EL SIKIŞILDI

Trabzonspor önümüzdeki dönem iddialı bir kadro kurup Süper Lig’de şampiyon olmak istiyor. Bu kapsamda transfere harekâtına başlayan Bordo Mavili ekip Lokomotiv Moskova’da oynayan Serdar Taşçı ve Osmanlıspor’da oynayan Ndiaye ile el sıkıştı.

ANLAŞMALAR BELLİ OLDU

Trabzonspor Serdar Taşçı ile 3 yıllık anlaşma sağladı. Osmanlıspor’da oynayan Ndiaye ile kaç yıllık sözleşme üzerinde anlaşmaya varıldığı henüz ortaya çıkmadı. Trabzonspor’un Ndiaye transferinde son pazarlıkları önümüzdeki hafta içinde tamamlayacağı bilgisi verildi.

Diğer yandan Bordo Mavili ekip Manchester United'ta top oynayan Belçikalı yıldız isim Marouane Fellaini için devreye girdi. Trabzonspor'un 50. yıldönümü olması sebebiyle kadroda yıldız isimlerin yer alması adına Fırtına ekibi harekete geçti Bu kapsamda Kırmızı şeytanlarda oynayan Marouane Fellaini ile tamasa geçilecek. 

MUHARREM USTA'DAN İNGİLTERE ÇIKARMASI

Trabzonspor'un Başkanı Muharrem Usta Marouane Fellaini transferi için bizzat İngiltere'ye gidecek. Bu transferin olması için yoğun mesai harcayacak olan Başkan Trabzonspor taraftarına müjdeli haberi vermek istiyor.