Bologna'dan Yuto Nagatomo Açıklaması!

Galatasaray'dan gitmesi düşünülen Yuto Nagatomo'nun peşindeki takımlardan biri olarak gösterilen Bologna'dan açıklamalar yapıldı.

Bologna'dan Yuto Nagatomo Açıklaması!

Bologna'dan Yuto Nagatomo Açıklaması!

Bologna Sportif Direktörü Riccardo Bigon, Galatasaray'da gitmesi beklenen Yuto Nagatomo'nun transfer listesinde bulunmadığını aktardı.

Basın toplantısında soruları cevaplayan Bigon, "Ara transfer dönemi takıma takviye yapmak için zor bir dönem. Neler yapabileceğimize bakıyoruz ancak defans için genç, güçlü bir oyuncu bulabilirsek alacağız, onun dışında ilgilenmiyoruz. Bu yüzden Nagatomo da gündemimizde değil" sözlerini söyledi.

TERİM'İN NAGATOMO AÇIKLAMASI

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Nagatomo için şu sözleri söylemişti; "Nagatomo, benim futbol hayatımda gördüğüm ender profesyonel oyunculardan biri. Futbolculuğu ve karakteriyle bizim için çok değerli bir oyuncu. Kendisi ile konuştum. Nagatomo bize çok büyük hizmetler yaptı. Karşılıklı hiçbir sıkıntımız yok. Birbirimizi çok seviyoruz. Nagatomo bir fırsat bulursa gidecek ama kalırsa başımızın üzerinde yeri var. Bir derdimiz, sıkıntımız yok. Hala antrenmanların en çok çalışanı. Denilen her şeyi yapıyor. Böyle futbolcuyu bulmak çok zor. Keşke çok daha önce karşılaşsaydık. Nagatomo'yu kırmak kimsenin aklına gelmez. O nasıl isterse öyle davranacağız."

Son Dakika Spor Haberleri için aşağıya kaydırın.

Yorum Yaz