Beşiktaş spor kulubune yakın haber kaynakları ve haber sitelerinin iddiasına göre; amatör şubelerde küçülmeye gitmeyi düşünen Beşiktaş Yönetimi, BJK TV'yi kapatma kararı aldı.

Amatör branşlarda küçülmeye gideceği ifade edilen ve adeta ikinci bir ‘Feda’ dönemine başlatan Beşiktaş spor klubu televizyon kanalı BJK TV’yi de kapatacağı iddia ediliyor. Beşiktaş’a yakın haber siteleri ve haber kaynaklarının iddiasına göre kadın ve erkek voleybol ile kadın basketbol takımlarının faaliyetlerini dondurma kararı alan Beşiktaş Yönetimi, BJK TV’yi de 1 ay içinde kapatacak.

BJK TV 1 AY İÇİNDE KAPANIYOR

BJK tv kanalının Kapatma kararına nedeni olarak ise kanalın geçen sene yaklaşık 10 milyon TL zarar etmiş olması gösteriliyor. BJK TV’nin sadece önemli bir gelişme olduğu taktirde kulübün resmi internet sitesi ve sosyal medya aracılılıyla yayın yapacağı öğrenilirken Beşiktaş Yönetimi’nin amatör branşlardaki küçülme ve BJK TV ile ilgili önümüzdeki hafta açıklama yapacağı belirtildi.

BJK TV 10 MİLYON ZARAR ETTİ

Beşiktaş'a yakın haber siteleri ve haber kaynaklarından gelen bilgilere göre BJK tv geçen yıl tam 10 milyon zarar ettiği belirtiliyor.