Beşiktaş'tan Dorukhan Toköz Açıklaması!

Beşiktaş'ın genç yeteneği Dorukhan, Alanyaspor maçında dizinden sakatlanmıştı. Siyah beyazlı ekipten açıklama geldi. İşte detaylar..

Beşiktaş'tan Dorukhan Toköz Açıklaması!

Şenol Güneş döneminde yıldızı parlayan ve milli takımın değişilmez ismi olan Dorukhan Toköz, Aytemiz Alanyaspor maçının 75. dakikasında sakatlandı. Dizindeki sıkıntı nedeniyle sedyeyle sahayı terk eden genç oyuncu, hastaneyle kaldırıldı. Dizinde kıkırdak kopması ve diz kapağı çıkığı tespit edildi. Fransa ve Arnavutluk maçı öncesi milli takım heyeti ile Beşiktaşlı teknik adamlar sakatlıktan ötürü büyük şok yaşadı..

KULÜPTEN AÇIKLAMA GELDİ

Beşiktaş'tan yapılan açıklamada "Oyuncumuzun sağ dizinde Patella ( diz kapağı) çıkığı ve bu bağlı diz kapağından kıkırdak kopması tespit edildi" denildi. 23 yaşındaki futbolcunun 4-6 ay sahalardan uzak kalacağı öğrenildi

AMELİYAT AÇIKLAMASI

"Dorukhan Toköz, bugün Acıbadem Fulya Hastanesi’nde Dr. Sarper Çetinkaya tarafından sağ dizinden ameliyat edilerek, diz kapağına kıkırdak onarımı operasyonu uygulanmıştır. Başarılı geçen operasyon sonrası oyuncumuza geçmiş olsun diyor, en kısa sürede sahalara dönmesini diliyoruz."

Son Dakika Spor Haberleri İçin aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

Diğer Spor Haberleri