Süper Lig’de bu sezon şampiyon olan Kara Kartal transfer çalışmalarına başladı. Kamerunlu oyuncu Vicent Aboubakar transferinde sıkıntı yaşayan Siyah Beyazlı takım tforvet bölgesine bir futbolcu bakmaya başladı.

ABOUBAKAR’IN KULÜBÜ SIKINTI ÇIKARDI

Beşiktaş’ta kiralık olarak top oynayan Vincent Aboubakar’ın kulübü ile görüşmemelere başlandı. Ancak Porto Kulübü kapıyı 10 Milyon Euro’dan açınca bu transferde Siyah Beyazlı takımın eli kolu bağlandı.

ŞENOL GÜNEŞ FORVET İSTİYOR

Siyah Beyazlı takımın teknik direktörü Şenol Güneş forvet transferi için Abobakar’ın alternatifi olarak Burak Yılmaz’ı istiyor.

Sadece Cenk Tosun ile yola devam etmeyeceklerini söyleyen Şenol Güneş önümüzdeki sezon hem Türkiye ve Ligi bilen Burak Yılmazı alarak yabancılık sürecini de ortadan kaldırmak istiyor.

Diğer yandan Siyah Beyazlı takım Sarı Lacivertli takımda kiralık olarak top oynayan Jeremai Lens'i transfer etmek için çalışmalara başladı. Önümüzdeki sene iddialı bir kadro kurmak isteyen Kara Kartal kanat bölgelerine de takviye yapacak. Bu kapsamda Lens ile görüşen Siyah Beyazlılar oyuncunun kulübü Sundarlend ile kısa zaman içinde görüşmelere geçecek.