Bu sezonda Süper Lig’de şampiyon olan Kara Kartal bu başarıyı 2 defa üst üste elde etme başarısını gerçekleştirdi. Ancak Kartal’da ortaya çıkan bir haber herkesi adeta şoka uğrattı.

METİN ALBAYRAK İSTİFA ETTİ

Habertürk gazetesinin gerçekleştirdiği habere göre Siyah Beyazlı takımın basın sözcüsü olan Metin Albayrak, yönetimden istifa ettiğini belirtti.

FİKRET ORMAN OLAYA EL ATTI

Siyah Beyazlı kulübün başkanı Fikret Orman’ın bu istifayı kabul etmediği ve yapılan görüşmede ''Sen benim can dostumsun. Şuan Fransa’da bulunuyorum. Dönünce bu konuyu detaylı olarak seninle konuşalım'' dediği öğrenildi.

Siyah Beyazlı kulübün Başkanı Fikret Orman’ın yakın arkadaşı olan ve aynı zamanda seçildiği günden bu yana yönetimde bulunan Metin Albayrak’ın, kendi özel işlerine zaman ayıramadığı nedeniyle istifasını sunduğu ortaya çıktı.

Diğer yandan Kara Kartal transfer çalışmalarına son hızda devam ediyor. Siyah Beyazlı takım önümüzdeki sezon Lens'i renklerine bağlamaya çalışacak. Bu sezon Fenerbahçe'de güzel bir performans ortaya koyan Hollandalı yıldız futbolcu için kulübü Sunderland ile temasa geçilecek. Bu transferinde kısa bir zaman içinde açıklanması bekleniyor.