Bir kaç sezon önce Beşiktaş taraftarının gönlünde taht kuran ve Çin liginde top koştururken yeniden Beşiktaş' a gelen yıldız futbolcu Demba Ba' nın transfer edilmesinden vaz geçildiği bildirildi.

SAKATLIKTAN DOLAYI

Stres kırığı olan Demba Ba' nın 4 - 5 ay yeşil sahalardan uzak kalacak olması, Kara Kartal' ın Senegalli yıldız oyuncunun transferinden vazgeçmesine neden oldu.

Demba Ba'nın Beşiktaş'ta kalmak istemesi ve Şenol Güneş'in de Senegalli yıldız futbolcunun takımda kalmasını talep etmesinden sonra  Demba Ba için girişimlerini sürdüren Beşiktaş'a Demba Ba'dan kötü haber geldi.

SAKATLANMAYA MEYİLLİ

Hemen hemen yaklaşık 1 ay önce sol bacak kaval kemiği kırılan Beşiktaş' ın yıldız oyuncusu Demba Ba, artan ağrıları sebebiyle Fransa'da bıçak altına yatmaya hazırlanırken; Demba Ba'da stres kırığı olduğu ve Senegalli futbolcunun yeşil sahalara dönüşünün 4-5 ayı bulabileceği öğrenildi.

Demba Ba'dan gelen haberle sarsılan Beşiktaş ve Beşiktaş taraftarı Senegalli yıldız oyuncunun transferinden vazgeçti ve alternatif forvet hattı oyuncuları üzerinde yoğunlaşmaya başladı. Beşiktaş' a tecrübe katacak ünlü isimler ile görüşülüyor.

Beşiktaş hala forvet arayışını sürdürmekte.