Sporx'de yer alan haber doğrultusunda Beşiktaş, teknik patron Şenol Güneş ile mukavele uzatma konusu hakkında anlaşmaya vardı. Tecrübeli teknik patronun menajeri Deniz Türker, ikinci başkan Ahmet Nur Çebi ile Beşiktaş - Fenerbahçe maçı öncesinde akşam vakitlerinde yaptığı görüşmede 2 senelik mukavele imzalanması konusunda anlaşmaya varıldı.

Hemen hemen ikihafta boyunca devam eden sıkı pazarlıklar, bu akşam saatlarınde yapılan görüşme ile güzel bir neticeye bağlandı. Şenol Güneş' in menajeri Deniz Türker ile bu süreçte dört beş defa masaba başına geçen Ahmet Nur Çebi, daha önce teklif ettikleri 2 milyon euro olan tekliflerini 2,5 milyon euroya kadar çıkartınca taraflar imza atma aşamasına geldi.

Tecrübeli teknik patron Şenol Güneş, önümüzdeki 2 sezon için Beşiktaş' tan 5 milyon euro garanti ücret alacak. Geçtiğimiz sezonla beraber 2 yılda Beşiktaş' tan beşyüz bin euro şampiyonluk primi alan tecrübeli teknik adam Şenol Güneş'in yeni mukavelesinde şampiyonluk priminin 1 milyon euro olacağı gelen bilgiler arasında

YARIN SON GÖRÜŞME

Beşiktaşlı yöneticiler ile Şenol Güneş'in yarın ufak tefek, kalan detaylar hakkında bir defa daha bir araya gelip imzaların atılacağı bildirildi.