Siyah-beyazlı kulüpten yapılan açıklamada, basına kapalı gerçekleştirilen idmana, izinden dönen Marcelo Guedes, Adriano Correia ve Fabri de katıldı.

BAZI İSİMLER KATILMADI

BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde, teknik direktör Şenol Güneş yönetiminde yapılan antrenmana, sağlık kontrollerine katılan oyuncuların yanı sıra milli takımlarda bulunan bazı futbolcuların ise katılmadığı belirtildi.

Futbolcuların kuvvet, kondisyon ve taktik çalışmaları gerçekleştirdiği antrenmanın sahada yapılan ısınma ve istasyon koşularıyla başladığı bildirildi. Pas ve şut çalışmalarıyla devam eden idmanın yarı sahada yapılan çift kale maçta tamamlandığı aktarıldı.

Öte yandan Beşiktaş Real Madrid'in yıldızı Pepe'yi İstanbul'a getirmeyi Başardı.

Siyah-Beyazlı taraftarların yolunu gözlediği Real Madrid'in yıldızı Pepe'de mutlu sona ulaşıldı. Beşiktaşlı yöneticilerin anlaşma sağladığı Portekizli savunma oyuncusu bu akşam İstanbul'a geliyor.

NTV Spor'un haberine göre; Pepe, Lizbon'dan yerel saatle 14.00'de havalanacak uçakla İstanbul'a gelecek. TSI 17.00'de İstanbul'da olması bekleniyor.

TRANSFERDE BEŞİKTAŞ BİR ADIM ÖNDE

Real Madrid ile olan mukavelesini yenilemeyen ve bonservisi elinde olan Pepe' nin transferinde ise Beşiktaş' ın bir adım önde olduğu belirtildi. Fenerbahçe' nin transfer girişimlerinde geç kaldığı ve Portekizli yıldızın iki takımdan da aynı teklifi almasına rağmen Beşiktaş' a yakın olduğuna vurgu yapıldı.

PORTEKİZLİ YILDIZ BEŞİKTAŞ'DA

Fenerbahçe, Beşiktaş ile anlaşma noktasında olan Pepe için 2 yıllık 5 Milyon Euro ve 2.5 Milyon Euro imza parası teklif etti. Bu teklif Beşikltaş' ın Pepe' ye yaptığı teklif ile aynı. 34 yaşındaki futbolcunun son kararın verdi ve kendini siyah beyazlı takıma bağlayacak olan imzayı bugün saat 17.00'da atması bekleniyor.