Spor Toto Süper Lig’de 2 kez üst üste şampiyonluğunu ilan eden Siyah Beyazlı takım önümüzdeki dönem transferleri için çalışmalarına şimdiden başladı. Beşiktaş’ta forvette istenilen gelişmeler bir türlü yaşanmadı. Senegalli oyuncu Aboubakar’ı bir sene daha kiralamak isteyen Kara Kartal’a Portekiz kulübü Porto’dan olumsuz yanıt verildi.

PORTO’DAN BEŞİKTAŞ’A OLUMSUZ YANIT

NTVSPOR’un gerçekleştirdiği habere göre Siyah Beyazlılar, Vincent Aboubakar için yapmış olduğu görüşmelerde anlaşma sağlayamadı. Kamerunlu futbolcu Vincent Aboubakar önümüzdeki sezon İngiltere’de top oynamak istiyor. Vincent Aboubakar önümüzdeki sezon büyük ihtimalle Siyah Beyazlı takımda olmayacak.

DEMBA BA İÇİN KÖTÜ HABER

Diğer yandan Siyah Beyazlı takım, Demba Ba için de girişimlerini sürdürmeye devam ediyor. Beşiktaş Çin kulübü ile anlaşma sağlayamadı. Beşiktaş’ın deneyimli oyuncusu Demba Ba’nın Çin’e dönme ihtimali yüksek olarak görülüyor.

Ayrıca Beşiktaş Talica ve Caner Erkin ile anlaşma sağladı. Yıldız futbolcu Talisca ile 1 senelik anlaşma sağlanırken Caner Erkin'in bonserivisi İtalyan kulübü İnter'den alındı. Siyah Beyazlı takımda şimdi tek amaç Demba ba ve Vincent Aboubakar transferlerini netliğe kavuşturmak.