Beşiktaşlılardan 'Bırakmam Seni' Kampanyasına Tam Destek

Beşiktaş'ın 'BırakmamSeni' kampanyasına destek amacıyla gerçekleşen 'ÖdülSenin' gecesinde 83 milyon lira değerinde bağış, sms ve t-shirt satışı yapıldığı duyuruldu.

Beşiktaşlılardan 'Bırakmam Seni' Kampanyasına Tam Destek

Beşiktaşlılardan 'Bırakmam Seni' Kampanyasına Tam Destek

Beşiktaş Kültür Merkezi (BKM) ile Beşiktaş Kulübü'nün düzenlediği, Yılmaz Erdoğan ile Damla Uğurtürk'ün sunuculuğunu üstlendiği ve Kanal D ekranlarından canlı yayınlanan gecede, saat 00.40 itibarıyla 68 milyon TL nakit bağış ve 128 bin adet (2 milyon 560 bin TL) SMS bağışı ve forma satışlarıyla toplamda 83 milyon TL'yi geçen bağış yapıldı.

Organizasyon öncesi açıklamalarda bulunan Ahmet Nur Çebi, 'Bu gece bizim için farklı ve önemli. Bize burada destek veren herkese teşekkür ediyorum. Biz bugüne kadar Beşiktaş'ın zor günlerini taşımaya karar verdik. Hep beraber olmalıyız. Bu taşın altına hepimiz elimizi koymalıyız. İmkanı olanlar ellerini gevşetsinler bu akşam.' ifadelerini kullandı.

Ahmet Nur Çebi, 'Tüm Beşiktaşlılar'dan ve özellikle iş insanlarından, biraz imkanı fazla olan insanlar Beşiktaş'ın bu süreci rahat geçirebileceği bir ortam yaratmalarını istiyorum. 300 bine yakın SMS atıldı.' şeklinde konuştu.

'RAHMİ KOÇ, 10 MİLYON TL KATKI VERDİ'

Rahmi Koç'un bağışını açıklayan Ahmet Nur Çebi, 'Camiamızın ağabeyi dediğimiz yaşça çok büyük olan, Beşiktaş'a her zor gününde destek olmuş Sayın Rahmi Koç'un 10 milyon TL katkı vererek başlayacağını duyuyorum.' değerlendirmesinde bulundu.

'YÖNETİMDEN 5, BENDEN 5 MİLYON TL'

Beşiktaş Başkanı, 'Yönetim kurulum 5 milyon TL bağışta bulunuyor. Ben de Beşiktaş Başkanı olarak 5 milyon TL bağışta bulunuyorum.' diye belirtti.

NEVZAT AYDIN'DAN 200 BİN TL

Trabzonspor Eski İdarecilerinden Nevzat Aydın, Beşiktaş'ın 'Bırakmam Seni' kampanyasına 200 bin TL bağış yaptı.

EFSANE BAŞKAN SÜLEYMAN SEBA UNUTULMADI

Şarkıcı Hakan Altun, Beşiktaş'ın Onursal Başkanı Süleyman Seba'nın çok sevdiği parçalardan biri olarak bilinen Eski Dostlar isimli şarkıyı seslendirdi. Seba adının geçmesiyle birlikte birçok kişi alkışları duyuruldu.

NECİP UYSAL: 'BİZ DE GEREKENİ YAPTIK'

Necip Uysal, 'Ben 17 senedir bu kulüpteyim. İyi zamanlar da gördüm, kötü zamanlar da. Taraftarlarımız iyi günde de, kötü günde de arkamızdaydı. Biz de gerekeni yaptık.' şeklinde ifade etti.

BAŞKANIN KARDEŞİNDEN 1 MİLYON 903 BİN TL

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi'nin kardeşi Arzu Çebi, 1 milyon 903 bin TL bağış yapıldığı açıklandı.

BAŞKANIN EŞİNDEN, KADIN FUTBOL TAKIMINA DESTEK

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi'nin eşi Berna Çebi, canlı yayına telefonla katılarak, 'Kadın futbol takımımız için 500 bin TL bağış yapıyorum.' dedi.

SPACE X SÜRPRİZİ

Canlı yayında Space X'te çalışan 10 Türk mühendisten 1 milyon 1903 bin tl bağış yardımı geceye damgasını vurdu.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR