Bu sezon Spor Toto Süper Lig’de şampiyonluğa ulaşan Siyah Beyazlı ekip kutlamalara başladı. Siyah Beyazlı takımın kutlamaları son hızıyla devam ederken taraftar stadın etrafını şimdiden doldurdu.
Beşiktaş takımı şampiyonluk kutlaması olarak ilk boğaz turu sonrada Dolmabahçe’de üstü açık otobüs ile taraftarları selamladı. Kara Kartal’ın stadının dışına kurulan alanda Siyah Beyazlı takım taraftarları ile eğlenen futbolcular hep birlikte takım marşlarını söylediler.

Beşiktaş’ta Atiba, Babel ve Demba ba gibi futbolcular seyircilere 3’lü çektirdi.
Beşiktaş saat: 17.00’de oynayacağı Osmanlıspor maçı öncesi stat dışı kutlamaları yaptıktan sonra maç için stada giriş yaptı.

KARA KARTAL 3.YILDIZI TAKACAK

Beşiktaş Spor Toto Süper Lig'de kazanmış olduğu bu başarı ile 15. şampiyonluğuna ulaşmış oldu. Kara Kartal almış olduğu bu şampiyonluk ile 3.yıldızı formasına eklemeye hak kazandı. Siyah Beyazlı takım bu şampiyonlukla formalardaki yıldız sayısında ezeli rakibi Fenerbahçe'yi yakalamış oldu.

Diğer yandan Kara Kartal önümüzdeki dönem transferi için Fenerbahçe'de kiralık olarak oynayan Jeremain Lens ile ilgileniyor. Bu transferin olması için Sarı Lacivertli takım oyuncunun kulübü Sunderland ile görüşecek.