Kara Kartal bu sezon başarılı bir performans ortaya koyan Vincent Aboubakar transferini gerçekleştirmek için harekete geçti.
Ancak eğer bu oyuncunun transferinde bir pürüz çıkarsa Kara Kartal bunun yerine bir oyuncu transferini yedekte bekletiyor.

KARTAL’DA HEDEF GİGNAC

Siyah Beyazlı takım eğer Aboubakar transferinden olumlu bir yanıt alamazsa rotayı Meksika Ligi takımlarından Tigres’te forma giyen Gignac’a çevirecek.

NTV Spor’un gerçekleştirdiği habere göre; ; Siyah Beyazlı takımın futbol transfer komitesi, Meksika’da top oynayan yıldız oyuncu Gignac’ı listesine aldı.

Siyah Beyazlı yönetim oyuncu ve kulübü ile temasa geçmeye hazırlanırken ilk olarak Aboubakar’ın kulübünden kesin bir cevap bekliyor.

49 MAÇTA 25 GOL

31 yaşındaki deneyimli iki sezondur bu yanan Meksika’nın Tigres forması terletiyor. Geçen sene 49 karşılaşmaya çıkan Gignac 25 gol, 5 asistlik bir performans ortaya koydu. Ayrıca Gignac 36 kez de Fransa Milli Takım Formasını terletti.

Öte yandan Siyah Beyazlı takımın teknik direktörü Fikret Orman Aboubakar'ın kulübü ile Porto ile temasa geçti. Eğer Porto kulübü ile ekonomik anlamda anlaşılamazsa bu sefer rota Gignac'a dönecek.