Bu sene Süper Lig’de 22 maçta 13 gol ve 2 asistlik bir performans sergileyen ve şampiyonluğun en büyük liderlerinden olan Talisca Beşiktaş yönetiminie sıkıntılı günler yaşatıyor. Maaşına 3 katı zam talep eden talisca Beşiktaş’ta adeta depreme neden oldu.

BEŞİKTAŞ BENFİCA İLE ANLAŞMA SAĞLADI BU SEFERDE TALİSCA SORUN ÇIKARTIYOR

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Benfica Kulübü ile her konuda anlaştıklarını belirtirken benfica ile 2 milyon kiralama bedeli konusunda anlaştıldı fakat Anderson Talisca, hiç kimsenin beklemediği bir durum öne sürdü dedi.

BENFİCA İLE 2 MİLYON EORUYA ANLAŞTIK

Geçen günlerde Portekiz’e gidep Benfica yöneticileri ile masaya oturan Başkan Fikret Orman, Talisca'nın bonservis bedeli olarak 2 milyon euro ödeyeceklerini belirtti.

1,5 MİLYON EURO ALAN TALİSCA 3,5 MİLYO EURO İSTİYOR

Anderson Talisca geçen yıl 1.500 bin Euor para alıyordu fakat bu yıl kulübün şampiyon olması nedeniyle ve kendisinin kulübe katmış olduklarından dolayı zam talebinde bulundu.Menejeri aracılığıyla zam talebini yönetime ileten Talisca,Beşiktaş kulubunu ben şampiyon yaptım ve Beşiktaş kulubu şampiyonluk için ödeme aldı.Bu yıl 1.500 bin Euroya oynamam dediği ve maaşının 3.5 milyon Euro yapılmasını istediği belirtildi.