Siyah Beyazlı takım Vincent Aboubakar transferi için hem Lorient hem de Porto ile pazarlıklarını devam ettiriyor. Ancak Beşiktaş’ın transferi her geçen gün çıkmaza girmeye devam ediyor.

Spor Toto Süper Lig bittikten sonra Porto ile temasa geçen Kara Kartal Kamerunlu oyuncunun transferini 4 Milyon Euro’ya bitirmek istemişti. Ancak Porto’nun bu oyuncu için 10 Milyon Euro civarında bir para istemesi Siyah Beyazlı takımı zor durumda bıraktı. Beşiktaş eğer Aboubakar transferini gerçekleştiremezse bunun yerine alternatif olarak başka bir oyuncu alacak.

ABOUBAKAR OLMAZSA LlORENTE ALINACAK

Siyah Beyazlı takım Kamerunlu golcü oyuncunun alternatifini İngiltere’de buldu. 32 yaşındaki golcü oyuncu için devreye giren Kartal, Aboubakar’dan olumlu bir yanıt alamazsa Llorente transferi için kulübü Swansea ile görüşecek.

Diğer yandan Siyah Beyazlı takım transfert çalışmalarına son hzda devam ediyor. Kara Kartal önümüzdeki sezon defans hattını güçlendirmek istiyor. Bu kapsamda teknik direktör Şenol Güneş'ten talimat alan yönetim Vida transferi için çalışmalara başladı. Hırvat oyuncu ile her konuda anlaşan Kartal, oyuncunun takımından gelecek olan haberi bekliyor.